Calendari Tres Tombs 2024

Dissabte 13 i diumenge 14 de gener

13 + 14 gener
Sant Llorenç de Morunys
(Lleida)
13 + 14 gener
Valls
(Tarragona)
14 gener
Argentona
(Barcelona)
14 gener
Cerdanyola del Vallès
(Barcelona)
14 gener
L'Estartit
(Girona)
14 gener
Martorell
(Barcelona)
14 gener
Polinyà
(Barcelona)
14 gener
Sant Andreu de Palomar
(Barcelona)
14 gener
Sant Climent de Llobregat
(Barcelona)
14 gener
Sant Just Desvern
(Barcelona)
14 gener
Taradell
(Barcelona)

Dimecres 17 de gener

17 gener
Ascó
(Tarragona)
17 gener
Castellterçol
(Barcelona)
17 gener
El Perelló
(Tarragona)
17 gener
La Seu d'Urgell
(Lleida)
17 gener
Móra d'Ebre
(Tarragona)
17 gener
Nas (Bellver de Cerdanya)
(Lleida)
17 gener
Sabadell
(Barcelona)
17 gener
Sanaüja
(Lleida)
17 gener
Sant Antoni de Vilamajor
(Barcelona)
17 gener
Sant Feliu de Codines
(Barcelona)
17 gener
Tremp
(Lleida)
17 gener
Vilanova i la Geltrú
(Barcelona)
17 gener
Vila-Seca
(Tarragona)
17 gener
Vilassar de Dalt
(Barcelona)

Dissabte 20 i diumenge 21 de gener

20 gener
Barcelona
(Barcelona)
20 gener
Canovelles
(Barcelona)
20 gener
Centelles
(Barcelona)
20 + 21 gener
Falset "Encamisada"
(Tarragona)
20 gener
La Ràpita
(Tarragona)
20 gener
Lleida
(Lleida)
19 + 20 + 21 gener
Puig-reig "La Corrida"
(Barcelona)
20 gener
Sarral
(Tarragona)
20 gener
Vilassar de Mar
(Barcelona)
21 gener
Alcanar
(Tarragona)
21 gener
Alguaire
(Lleida)
21 gener
Almenar
(Lleida)
21 gener
Amposta
(Tarragona)
21 gener
Caldes de Montbui
(Barcelona)
21 gener
Cambrils
(Tarragona)
21 gener
Cardedeu
(Barcelona)
21 gener
Gandesa
(Tarragona)
21 gener
Garcia
(Tarragona)
21 gener
Igualada
(Barcelona)
21 gener
L'Ametlla del Vallès
(Barcelona)
21 gener
Les Borges Blanques
(Lleida)
21 gener
L'Espluga de Francolí
(Tarragona)
21 gener
Linyola
(Lleida)
21 gener
Llagostera
(Girona)
21 gener
Malgrat de Mar
(Barcelona)
21 gener
Manlleu
(Barcelona)
21 gener
Palamós
(Girona)
21 gener
Roquetes
(Tarragona)
21 gener
Sant Cugat del Vallès
(Barcelona)
21 gener
Sant Pol de Mar
(Barcelona)
21 gener
Seròs
(Lleida)
21 gener
Solsona
(Lleida)
21 gener
Vilafranca del Penedès
(Barcelona)

Diumenge 28 de gener

28 gener
Alella
(Barcelona)
28 gener
Banyoles
(Girona)
28 gener
Calafell
(Tarragona)
28 gener
Esparreguera
(Barcelona)
28 gener
Maçanet de la Selva
(Girona)
28 gener
Moià
(Barcelona)
28 gener
Rubí
(Barcelona)
28 gener
Sant Pere de Torelló
(Barcelona)
28 gener
Santa Bàrbara
(Tarragona)
28 gener
Santa Eugènia de Berga
(Barcelona)
28 gener
Tàrrega
(Lleida)

Diumenge 4 de febrer

4 febrer
Alcover
(Tarragona)
4 febrer
Balsareny "Festa dels Traginers"
(Barcelona)
4 febrer
Olesa de Montserrat
(Barcelona)
4 febrer
Perafita "Festa de la Candelera"
(Barcelona)
4 febrer
Sant Jaume d'Enveja
(Tarragona)
4 febrer
Santa Eulalia de Ronçana
(Barcelona)
4 febrer
Santa Perpètua de Mogoda
(Barcelona)

Diumenge 11 de febrer

11 febrer
Badalona
(Barcelona)
11 febrer
Badalona
(Barcelona)
11 febrer
Roda de Ter
(Barcelona)

Diumenge 18 de febrer

18 febrer
Folgueroles "Els Tonis"
(Barcelona)
18 febrer
La Roca del Vallès
(Barcelona)
18 febrer
Pinell de Brai
(Tarragona)
18 febrer
Sant Esteve de Palautordera
(Barcelona)
18 febrer
Sant Joan Despí
(Barcelona)
18 febrer
Santpedor
(Barcelona)
18 febrer
Terrassa
(Barcelona)

Diumenge 25 de febrer

25 febrer
Castellar del Vallès
(Barcelona)
25 febrer
Constantí
(Tarragona)
25 febrer
Les Peces - Albinyana
(Tarragona)
25 febrer
Ripollet
(Barcelona)

Divendres 1 de març

1 març
Barri de Sarrià (BCN) "Sant Medir"
(Barcelona)

Dissabte 2 de març

2 març
Àger
(Lleida)
2 març
Barri de Gracia (BCN) "Sant Medir"
(Barcelona)

Diumenge 3 de març

3 març
Castellbisbal
(Barcelona)
3 març
Deltebre
(Tarragona)
3 març
Olot
(Girona)
3 març
Reus
(Tarragona)
3 març
Sant Miquel de Balenyà
(Barcelona)
3 març
Sentmenat
(Barcelona)

Diumenge 10 de març

10 març
Barri de La Bordeta (BCN) "Sant Medir"
(Barcelona)
10 març
Bigues i Riells
(Barcelona)
10 març
Esplugues de Llobregat
(Barcelona)
10 març
La Bisbal del Penedès
(Tarragona)
10 març
Sant Vicenç de Castellet
(Barcelona)

Diumenge 17 de març

17 març
Sant Quirze del Vallès
(Barcelona)
17 març
Tarragona
(Tarragona)

Diumenge 7 d'abril

7 d'abril
Anglesola
(Lleida)
7 d'abril
La Selva del Camp
(Tarragona)
7 abril
Les Franqueses del Vallès
(Barcelona)

Dissabte 13 i Diumenge 14 d'abril

13 d'abril
Ripoll
(Girona)
14 d'abril
La Garriga
(Barcelona)

Diumenge 21 d'abril

21 d'abril
Alcarràs
(Lleida)
21 d'abril
Camarles
(Tarragona)
21 d'abril
Vallmoll
(Tarragona)

Diumenge 28 d'abril

28 d'abril
L'Ampolla
(Tarragona)
28 d'abril
Lletger
(Tarragona)
28 d'abril
Vilaverd
(Tarragona)

maig

5 de maig
Montblanc (Trobada Nacional)
(Tarragona)
11 de maig
Cervelló
(Barcelona)
12 de maig
El Prat de Llobregat
(Barcelona)

juny

2 de juny
La Ràpita
(Lleida)
9 de juny
Sant Llorenç d'Hortons
(Barcelona)
25 de juny
Prats de Lluçanès
(Barcelona)
Aviat afegirem mes dates